Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu

-
Informacje
| Długość [mm]: | 90 |
| Gwint zewn. [mm]: | M22 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm]: | 52 |
| Jakość/Klasa: | 10.9 |
| Długość trzonka [mm]: | 22 |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Płytki pokryte cynkiem |
| Długość żruby pod główką [mm]: | 79 |
| Średnica radełkowania [mm]: | 22,1 |
| Średnica łba sworznia [mm]: | 39 |
| Wymiar gwintu: | M22 |
| Strona zabudowy: | Oś tylna, Oś przednia |
| Warunki: | nowy |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
| Modele samochodów | Citaro (O 530) |
| Silniki | Citaro N; Citaro MUE |
| Moc silnika (KM) | 299 KM |
| Moc (kilowaty) | 220 kW |
| Rok produkcji | 1998-2025 |
| Numer artykułu producenta | STR-40326 |
| Numer(-y) części OE | 000 401 24 71, A000 401 24 71 |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
S-TR STR-40326 Sworzeń koła M22 M22 x 1,5 90 [mm], Oś tylna, Oś przednia, 10.9, Płytki pokryte cynkiem do Twojego samochodu