OPTIMAL F8-5751 Zawieszenie, stabilizator odpowiednie do MERCEDES-BENZ T1 Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej, 16 [mm] x 26 [mm]
Numer artykułu: F8-5751
Producent: OPTIMAL
Numery użytkowe: OPTIMAL F8-5751
Szczegóły
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej
Średnica wewnętrzna [mm]:
16
Średnica [mm]:
26
Wysokość [mm]:
26
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Zawieszenie, stabilizator F8-5751?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
OPTIMAL F85751: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
Informacja o towar
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej
OPTIMAL F8-5751 Zawieszenie, stabilizator Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej, 16 [mm] x 26 [mm] Ø: 26[mm], Średnica wewnętrzna: 16[mm] do Twojego samochodu