MEYLE 16-16 060 0017 Drążek / wspornik, stabilizator do RENAULT TWINGO Oś przednia, z lewej, 255[mm], M10x1.5, ORIGINAL Quality, z gniazdem na klucz
Numer artykułu: 16-16 060 0017
Producent: MEYLE
Numery użytkowe: MEYLE MSL0767
Szczegóły
informacja uzupełniająca:
ORIGINAL Quality
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej
Produkt w parze:
16-16 060 0016
Drążek / rozpórka:
Drążek skrętny łącznikowy
Długość [mm]:
255
Rozmiar gwintu 1:
M10x1.5
Rozmiar gwintu 2:
M10x1.5
wymagana liczba:
1
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:
z gniazdem na klucz
zalecana wymiana parami
Warunki:
nowy
Więcej +
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Drążek / wspornik, stabilizator 16-16 060 0017?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
MEYLE 16160600017: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
Informacja o towar
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej
MEYLE MSL0767 Drążek / wspornik, stabilizator Oś przednia, z lewej, 255[mm], M10x1.5, ORIGINAL Quality, z gniazdem na klucz Długość: 255[mm] do Twojego samochodu