Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu
Strona zabudowy: | os przednia, z prawej |
Długość [mm]: | 165 |
Gwint wewnętrzny [mm]: | M14xP1.5 |
Rozmiar gwintu 1: | M14 |
Gwint zewn. [mm]: | M12xP1.25 |
Produkt w parze: | CEHO-66L |
Wymiar gwintu: | M12 |
Kształt łba śruby / nakrętki: | Sześciokąt wewnętrzny |
Warunki: | nowy |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Modele samochodów | Honda HR-V II; HR-V III (RV) |
Silniki | 1.5 i-VTEC; 1.5; 1.6 i-DTEC; 1.8; 1.5 eHEV |
Moc silnika (KM) | 120-182 KM |
Moc (kilowaty) | 88-134 kW |
Rok produkcji | 2014-2025 |
Numer artykułu producenta | I14045YMT |
Numer(-y) części OE | 53540-T7A-003, 53540 T7J 003 |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
YAMATO I14045YMT Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego M12xP1.25 [mm], os przednia, z prawej Długość: 165[mm], Wymiar gwintu: M12 do Twojego samochodu