TEDGUM 00283757 Uchwyt, zawieszenie silnika do Hyundai Getz TB z tyłu, Łożysko gumowo-metalowe
Rodzaj łożyskowania: | Łożysko gumowo-metalowe |
wymagana liczba: | 1 |
Średnica wewnętrzna [mm]: | 10 |
Strona zabudowy: | z tyłu |
Ciężar [kg]: | 0,265 |
Średnica [mm]: | 43,8 |
Długość [mm]: | 54 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Uchwyt, zawieszenie silnika TEDGUM 00283757 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Hyundai Getz TB |
Silniki | 1.5 CRDi GLS; 1.5 CRDi |
Moc silnika (KM) | 82-110 KM |
Moc (kilowaty) | 60-81 kW |
Rok produkcji | 2003-2009 |
Numer artykułu producenta | 00283757 |
Numer(-y) części OE | 21950-1C900, 21952-1C900 |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
TEDGUM 00283757 Uchwyt, zawieszenie silnika z tyłu, Łożysko gumowo-metalowe do Twojego samochodu