Wróć
        Kraj
    Wróć
        Moje samochody
    - 
        Części zamienne do Twojego samochodu

 
- 
        Informacje
                 
| Rodzaj uszczelnienia: | Uszczelka grafitowa | 
| Warunki: | nowy | 
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
| Modele samochodów | Lancer 4 Limousine (C6 A; C7 A); Lancer III; Mitsubishi Colt II | 
| Silniki | 1.2 GL; 1.2; 1.2 EL; GL | 
| Moc silnika (KM) | 55-60 KM | 
| Moc (kilowaty) | 40-44 kW | 
| Rok produkcji | 1984-1992 | 
| Numer artykułu producenta | BE060 | 
| Numer(-y) części OE | MD030290 | 
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
PAYEN BE060 Uszczelka, głowica cylindrów Uszczelka grafitowa do Twojego samochodu