OPTIMAL F8-6613 Łożyskowanie silnika z tyłu, na dole, Łożysko gumowo-metalowe 72 [mm], Ø: 58 [mm]
Numer artykułu: F8-6613
Producent: OPTIMAL
Numery użytkowe: OPTIMAL F8-6613
Szczegóły
Strona zabudowy:
z tyłu, na dole
Rodzaj łożyskowania:
Łożysko gumowo-metalowe
Szerokość [mm]:
50
wymagana liczba:
1
Średnica wewnętrzna [mm]:
16
Wysokość [mm]:
72
Średnica [mm]:
58
Wymiar gwintu:
M11x1,25
Szerokość 1 [mm]:
37
Długość całkowita [mm]:
330
Wysokość zabudowy [mm]:
90
Warunki:
nowy
Więcej +
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Łożyskowanie silnika F8-6613?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
OPTIMAL F86613: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami