OPTIMAL AF-5600 Sprężyna zawieszenia do RENAULT KANGOO Oś przednia, Sprężyna śrubowa zwijana z drutu o stałej średnicy, z tuleją
Strona zabudowy: | Oś przednia |
Projekt resora: | Sprężyna śrubowa zwijana z drutu o stałej średnicy |
Długość [mm]: | 342 |
Średnica [mm]: | 162 |
Liczba zwojów: | 4,8 |
Ciężar [kg]: | 2,3 |
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z tuleją |
Średnica drutu [mm]: | 13,3 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
Produkty z kategorii Sprężyna zawieszenia OPTIMAL AF-5600 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Renault Kangoo 2 Express; Renault Grand Kangoo |
Silniki | 1.2 TCe 115; 1.5 dCi 90; 1.5 dCi 75; 1.5 dCi 110 |
Moc silnika (KM) | 75-115 KM |
Moc (kilowaty) | 55-84 kW |
Rok produkcji | 2008-2025 |
Numer artykułu producenta | AF-5600 |
Numer(-y) części OE | 8200772220 |
- SUPLEX: 27332
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
OPTIMAL AF-5600 Sprężyna zawieszenia Oś przednia, Sprężyna śrubowa zwijana z drutu o stałej średnicy, z tuleją Ø: 162[mm], Długość: 342[mm] do Twojego samochodu