NTY AB-HD-007 Osłona / miech powietrzny / amortyzator do HONDA CIVIC os przednia, z prawej
Strona zabudowy: | os przednia, z prawej |
Numer seryjny: | AB-HD-007 |
sparowany numer artykułu: | AB-HD-008 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Osłona / miech powietrzny / amortyzator NTY AB-HD-007 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | CIVIC 8 (FD; FA); Honda Civic 9 Sedan |
Silniki | 1.6; 1.8; 1.8 EXS Flex |
Moc silnika (KM) | 114-141 ZS |
Moc (kilowaty) | 84-104 kW |
Rok produkcji | 2005-2024 |
Numer artykułu producenta | AB-HD-007 |
Numer(-y) części OE | 51402-SNA-305, 51402SNA902, 51402-SNA-903, 51402-SNA-A02, 51402-SNL-T02 |
- FEBEST: HSHB-FDFR
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
NTY AB-HD-007 Osłona / miech powietrzny / amortyzator os przednia, z prawej do Twojego samochodu