KAMOKA JQ101518 Klocki hamulcowe Oś tylna, ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Numer artykułu: JQ101518
Producent: KAMOKA
Numery użytkowe: KAMOKA JQ101518
Szczegóły
Strona zabudowy:
Oś tylna
Styk ostrzegawczy o zużyciu:
ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Wysokość 1 [mm]:
55
Wysokość 2 [mm]:
59
Szerokość [mm]:
122
Grubość [mm]:
16
Długość złącza ostrzegawczego [mm]:
144
System hamulcowy:
ATE
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Klocki hamulcowe JQ101518?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
KAMOKA JQ101518: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
Informacja o towar
Strona zabudowy:
Oś tylna
Styk ostrzegawczy o zużyciu:
bez zintegrowanego styku ostrzegającego o zużyciu
KAMOKA JQ101518 Klocki hamulcowe Oś tylna, ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu Grubość: 16[mm], Szerokość: 122[mm], Wysokość 1: 55[mm], Wysokość 2: 59[mm] do Twojego samochodu