JAPKO GOJ1164 Łożyskowanie silnika do Nissan Patrol GR Y61 z przodu z lewej
Strona zabudowy: | z przodu z lewej |
Długość [mm]: | 105 |
Szerokość [mm]: | 65 |
Wysokość [mm]: | 63 |
Rozstaw śrub mocujących [mm]: | 105 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Łożyskowanie silnika JAPKO GOJ1164 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Nissan Patrol GR Y61 |
Silniki | 3.0 DTi |
Moc silnika (KM) | 158-160 KM |
Moc (kilowaty) | 116-118 kW |
Rok produkcji | 2000-2025 |
Numer artykułu producenta | GOJ1164 |
Numer(-y) części OE | 11320VB910, 11320-VB91A |
- ASHIKA: GOJ1164, RU-1164
- FEBEST: NM-012
- JAPANPARTS: GOM-1164, RU-1164
- KAVO PARTS: EEM-6604
- STELLOX: 25-17734-SX
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
JAPKO GOJ1164 Łożyskowanie silnika z przodu z lewej do Twojego samochodu