GSP 821058 Zestaw przegubu, półoż napędowa do CHEVROLET Cobalt II Middle groove
Numer artykułu: 821058
Producent: GSP
Numery użytkowe: GSP GCO21058
Szczegóły
Długość [mm]:
146,5
Uzębienie zewnętrzne od strony koła:
25
Wewnętrzne uzębienie, od strony koła:
22
Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]:
51
Wymiar gwintu:
M24X1,5
Techniczny numer informacyjny:
Middle groove
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Zestaw przegubu, półoż napędowa 821058?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
GSP 821058: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
GSP GCO21058 Zestaw przegubu, półoż napędowa Middle groove Uzęb. zewnętrzne od strony koła: 25, Wewn. uzębienie, od strony koła: 22 do Twojego samochodu