GENERAL RICAMBI RE3134 Wał napędowy do RENAULT LAGUNA Oś przednia, z lewej, 590[mm], PK1, dla pojazdów z ABS
Numer artykułu: RE3134
Producent: GENERAL RICAMBI
Numery użytkowe: GENERAL RICAMBI RE3176
Szczegóły
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej
Długość [mm]:
590
Uzębienie zewnętrzne od strony koła:
23
Typ skrzyni biegów:
PK1
Dynamika hamowania/jazdy:
dla pojazdów z ABS
Liczba zębów, pierścień ABS:
44
Warunki:
nowy
W tym Towar do wymiany 97,29 PLN Zastaw (w tym 23% VAT) twój depozyt zostanie zwrocony
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Wał napędowy GENERAL RICAMBI RE3134 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów
Renault Laguna 1; Renault Laguna 1 Grandtour
Silniki
3.0 24V; 2.2 dT; 3.0
Moc silnika (KM)
113-190 KM
Moc (kilowaty)
83-140 kW
Rok produkcji
1993-2001
Numer artykułu producenta
RE3176
Numer(-y) części OE
RE3176
OE Numer części
Wykonaj porównanie według numeru OEM.
GENERAL RICAMBI — RE3176
Pasujące samochody
RENAULT
Odpowiedniki TecDoc
DA SILVA:
4407AT
Zapytania i opinie dotyczące Wał napędowy RE3134?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
GENERAL RICAMBI RE3134: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
Informacja o towar
Strona zabudowy:
os przednia, z prawej
Długość [mm]:
880
Uzębienie zewnętrzne od strony koła:
25
Uzębienie zewnętrzne od strony mechanizmu różn.:
24
GENERAL RICAMBI RE3176 Wał napędowy Oś przednia, z lewej, 590[mm], PK1, dla pojazdów z ABS Długość: 590[mm], Uzęb. zewnętrzne od strony koła: 23, Liczba zębów, pierścień ABS: 44 do Twojego samochodu