FARE SA 24534 Cięgno, sterowanie sprzęgłem odpowiednie do Fiat Cinquecento 170
Długość [mm]: | 678/377 |
Ciężar [kg]: | 0,192 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
Produkty z kategorii Cięgno, sterowanie sprzęgłem FARE SA 24534 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Fiat Cinquecento 170 |
Silniki | 0.7; 0.7 i |
Moc silnika (KM) | 30-31 KM |
Moc (kilowaty) | 22-23 kW |
Rok produkcji | 1991-1998 |
Numer artykułu producenta | 24534 |
Numer(-y) części OE | 7632289 |
- AKRON-MALÒ: 22878, 22878
- CAUTEX: 018945
- COFLE: 1402.1
- Metalcaucho: 81103
- PLYOM: P018945
- STC: T481103
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
FARE SA 24534 Cięgno, sterowanie sprzęgłem do Twojego samochodu