ENGITECH ENT020392 Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy do NISSAN URVAN, PICK UP, CABSTAR z przodu, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)
Średnica wewnętrzna [mm]: | 58 |
Strona zabudowy: | z przodu |
Materiał: | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
Rodzaj gwintu: | Gwint prawoskrętny |
Wysokość [mm]: | 10 |
Średnica [mm]: | 80 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
Produkty z kategorii Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy ENGITECH ENT020392 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Nissan Pick Up MD21; Pick Up (720); Nissan Cabstar F22; Urvan Van (E23); Urvan E23 |
Silniki | 2.5 D; 2.5 D 4WD; 2.3 D; 2.2 D |
Moc silnika (KM) | 64-77 KM |
Moc (kilowaty) | 47-57 kW |
Rok produkcji | 1981-1998 |
Numer artykułu producenta | ENT020392 |
Numer(-y) części OE | 215190100, 123456SB, 1304276200, 1304376200, 13043-T7200 |
- AJUSA: 15029100
- CORTECO: 12010700
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
ENGITECH ENT020392 Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy z przodu, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) Średnica wewnętrzna: 58[mm] do Twojego samochodu