Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu

-
Informacje
| Linia produktów: | ECOFLEX |
| Strona zabudowy: | z prawej |
| Funkcja lampy: | z kierunkowskazem, ze światłem przeciwmgłowym, ze światłem cofania, do światła STOP, ze światłem pozycyjnym |
| Technika połączeń: | ASS |
| Liczba zestyków: | 7 |
| Napięcie [V]: | 24 |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
ASPOCK 25-2900-401 Lampa tylna zespolona z prawej, 24V do Twojego samochodu