Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu
Grubość [mm]: | 0,85 |
Średnica [mm]: | 87 |
Długość [mm]: | 355 |
Szerokość [mm]: | 183 |
Strona zabudowy: | z lewej |
Warunki: | nowy |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
Modele samochodów | Explorer Mk6 (U625) |
Silniki | 3.0 EcoBoost Plug-in Hybrid AWD |
Moc silnika (KM) | 457 KM |
Moc (kilowaty) | 336 kW |
Rok produkcji | 2019-2025 |
Numer artykułu producenta | 10265300 |
Numer(-y) części OE | GB8E-6083-AB, GB8Z-6051-B |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
AJUSA 10265300 Uszczelka, głowica cylindrów 0,85 [mm], Ø: 87 [mm], z lewej do Twojego samochodu