SEIM 555886 Cięgno, hamulec postojowy do Toyota Land Cruiser J7 w środku, 1880/1647[mm]
Strona zabudowy: | w środku |
Długość [mm]: | 1880/1647 |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
Produkty z kategorii Cięgno, hamulec postojowy SEIM 555886 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Toyota Land Cruiser J7 |
Silniki | 2.4; 2.4 TD; 2.4 D |
Moc silnika (KM) | 72-114 KM |
Moc (kilowaty) | 53-84 kW |
Rok produkcji | 1984-1996 |
Numer artykułu producenta | 555886 |
Numer(-y) części OE | 4642060080 |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
SEIM 555886 Cięgno, hamulec postojowy w środku, 1880/1647[mm] Długość: 1880/1647[mm] do Twojego samochodu