RENSI 253886 Dywaniki samochodowe do Volkswagen CADDY z przodu z lewej, z przodu po prawej, z przodu, antracytowy, Na miarę
Numer artykułu: 253886
Producent: RENSI
Numery użytkowe: RENSI 253886
Szczegóły
Strona zabudowy:
z przodu z lewej, z przodu po prawej, z przodu
Jednostka ilości:
para
Kompatybilność:
Na miarę
Kolor:
antracytowy
Masa [g]:
1300
Linia / wariant wyposażenia pojazdu:
2-/5-/7-Sitzer
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Dywaniki samochodowe RENSI 253886 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów
Caddy V Kombi (SBB; SBJ); Caddy V Van (SBA; SBH)
Silniki
1.6 SRE; 2.0 TDI BMT 4motion; 1.5 TSi EVO; 2.0 TDi BMT
Moc silnika (KM)
75-122 KM
Moc (kilowaty)
55-90 kW
Rok produkcji
2020-2025
Numer artykułu producenta
253886
Numer(-y) części OE
Pasujące samochody
Volkswagen
Zapytania i opinie dotyczące Dywaniki samochodowe 253886?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
RENSI 253886: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
Informacja o towar
Strona zabudowy:
z przodu z lewej, z przodu po prawej, z przodu