OPTIMAL BS-1030 Tarcza hamulcowa do FORD SIERRA Oś przednia, 240x12,7[mm], 4/5, pełny
Numer artykułu: BS-1030
Producent: OPTIMAL
Numery użytkowe: OPTIMAL BS-1030
Szczegóły
Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
240
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica otworu centrującego [mm]:
63,6
Wzór otworów/liczba otworów:
4/5
Grubość tarczy hamulcowej:
12,7
Minimalna grubość [mm]:
11,4
Wysokość:
58
Nawiercane:
nie
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Tarcza hamulcowa BS-1030?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
OPTIMAL BS1030: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami