MAGNETI MARELLI 182206002900 Lampa kierunkowskazu do VW Tiguan 2 AD1 z przodu z lewej
Strona zabudowy: | z przodu z lewej |
Jakość: | O.E. (Original) |
Tryb pracy: | elektryczny |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Lampa kierunkowskazu MAGNETI MARELLI 182206002900 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | VW Tiguan 2 AD1 |
Silniki | 2.0 TDI; 1.6 TDI; 2.0 TSI 4motion; 1.4 TSI 4motion; 1.4 TSI; 2.0 TDI 4motion |
Moc silnika (KM) | 110-240 ZS |
Moc (kilowaty) | 81-176 kW |
Rok produkcji | 2016-2024 |
Numer artykułu producenta | RV06029 |
Numer(-y) części OE | 5NA949101A, 5NA949101 |
- ALKAR: 6201147
- s-Tec: MI00090
- SPILU: 58273
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
MAGNETI MARELLI RV06029 Lampa kierunkowskazu z przodu z lewej do Twojego samochodu