Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu

-
Informacje
| Strona zabudowy: | z tyłu po prawej |
| Funkcja przełączania: | z funkcją komfortu |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów): | 6 |
| Liczba drzwi: | 4 |
| Jakość: | JumasaSTAR Certified |
| Warunki: | nowy |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Sprawdź numer OE
| Modele samochodów | Peugeot 207 WA; Peugeot 207 SW |
| Silniki | 1.4 16V; 1.4; 1.6 HDi; 1.6 16V Turbo; 1.6 16V RC; 1.6 16V VTi; 1.4 HDi; 1.6 16V |
| Moc silnika (KM) | 68-174 KM |
| Moc (kilowaty) | 50-128 kW |
| Rok produkcji | 2006-2015 |
| Numer artykułu producenta | PGO66 R C |
| Numer(-y) części OE | 9224A8, 9224C9, 9224G4 |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
JUMASA PGO66 R C Silnik elektryczny, podnożnik szyby z tyłu po prawej do Twojego samochodu