Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu

-
Informacje
| Ilość: | 4 |
| Materiał: | Tworzywo ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | bez narzędzi montażowych |
| Strona zabudowy: | z obu stron, z przodu i z tyłu |
| Kolor: | czarny, matowy |
| Cecha chemiczna: | przemalowywalny |
| Rodzaj mocowania: | przykręcany |
| Warunki: | nowy |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Prawa własności intelektualnej
| Modele samochodów | BMW E61; Golf 1 Cabrio; VW Golf 1 |
| Silniki | 520d; 1.6; 1.5; 1.6 D; 1.3; 1.6 TD; 1.5 D; 1.8 GTI; 1.6 GTI; 1.1 |
| Moc silnika (KM) | 50-150 KM |
| Moc (kilowaty) | 37-110 kW |
| Rok produkcji | 1974-2007 |
| Numer artykułu producenta | 171853000 |
| Numer(-y) części OE |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
JOM 171853000 Rozszerzenie, błotnik z obu stron, z przodu i z tyłu, bez narzędzi montażowych do Twojego samochodu