JAPKO ZCJ6290H Sprężyna zawieszenia do AUDI TT Oś tylna
Numer artykułu: ZCJ6290H
Producent: JAPKO
Numery użytkowe: JAPKO ZCJ6290H
Szczegóły
Strona zabudowy:
Oś tylna
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Sprężyna zawieszenia JAPKO ZCJ6290H kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów
Audi TT 8J; Audi TT Roadster
Silniki
1.8 TFSI; 2.0 TFSI
Moc silnika (KM)
160-200 KM
Moc (kilowaty)
118-147 kW
Rok produkcji
2006-2014
Numer artykułu producenta
ZCJ6290H
Numer(-y) części OE
Pasujące samochody
AUDI
Odpowiedniki TecDoc
ASHIKA:
ZCJ6290H
GOLD:
GZJ6290H
JAPANPARTS:
ZC6290H
KYB:
RH6290
QUALITY TESTED:
ZCQ6290H
Zapytania i opinie dotyczące Sprężyna zawieszenia ZCJ6290H?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
JAPKO ZCJ6290H: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami