Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu
Kolor: | czarny |
Rodzaj wtyczki: | micro USB |
Napięcie [V]: | 12, 24 |
Materiał: | Tworzywo ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
Pobór mocy [W]: | 120 |
Natężenie prądu wyjściowego [mA]: | 1000 |
Długość przewodu [m]: | 1.2 |
Natężenie prądu wyjściowe USB [mA]: | 1 |
Napięcie wyjściowe USB[V]: | 5+/-0.5 |
Rozmiar: | 9.1x3.4x2.7 cm |
Gniazda: | USB, micro USB |
Zasilanie: | gniazdo zapalniczki |
Seria: | MobileEnergy Pro |
Liczba otworów wlotowych/wylotowych: | 1 USB; 1 |
Właściwości: | Adapter USB |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
HEYNER 511500 Ładowarka samochodowa 12, 24V, czarny, Liczba otworów wlotowych/wylotowych: 1 USB; 1, micro USB, 1.2m do Twojego samochodu