HASTINGS PISTON RING 2C5161 Zestaw pierscieni tłoka odpowiednie do OPEL REKORD, SENATOR, MONZA Śr. cyl.: 95[mm]
Średnica cylindra [mm]: | 95 |
Liczba cylindrów: | 4 |
Numer komponentu: | 1. 362 1,75mm Cr, 2. 126 1,50mm P, 3. 058 3,50mm Cr |
Wymiar standardowy [STD] | |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Zestaw pierscieni tłoka HASTINGS PISTON RING 2C5161 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Rekord E1 Sedan; Opel Monza A; Opel Senator A; Opel Rekord E Kombi |
Silniki | 2.2 E |
Moc silnika (KM) | 115 KM |
Moc (kilowaty) | 85 kW |
Rok produkcji | 1984-1987 |
Numer artykułu producenta | 2C5161 |
Numer(-y) części OE |
- GOETZE ENGINE: 08-306500-00
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
HASTINGS PISTON RING 2C5161 Zestaw pierscieni tłoka Śr. cyl.: 95[mm] do Twojego samochodu