FEBI BILSTEIN 47914 Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika do PORSCHE 924, 944 320N, 653 [mm], z tyłu z lewej
Numer artykułu: 47914
Producent: FEBI BILSTEIN
Numery użytkowe: FEBI BILSTEIN 47914
Szczegóły
Długość obudowy [mm]:
355,5
Strona zabudowy:
z tyłu z lewej
Siła wyrzutu [N]:
320
Długość [mm]:
653
Średnica obudowy [mm]:
18
Średnica korbowodu [mm]:
8
Suw [mm]:
275
Ciężar [kg]:
0,32
Średnica punktów mocowania [mm]:
18
Produkt w parze:
47915
dla numeru OE:
477 827 349 D
Warunki:
nowy
Więcej +
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 47914?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
FEBI BILSTEIN 47914: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
FEBI BILSTEIN 47914 Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 320N, 653 [mm], z tyłu z lewej Długość: 653[mm], Skok: 275[mm], Długość obudowy: 355,5[mm] do Twojego samochodu