FEBI BILSTEIN 47103 Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika do Audi A8 D4 110N, 445 [mm], z obu stron
Numer artykułu: 47103
Producent: FEBI BILSTEIN
Numery użytkowe: FEBI BILSTEIN 47103
Szczegóły
Długość obudowy [mm]:
238
Strona zabudowy:
z obu stron
Siła wyrzutu [N]:
110
Długość [mm]:
445
Średnica obudowy [mm]:
15
Średnica korbowodu [mm]:
6
Suw [mm]:
175
Ciężar [kg]:
0,17
Średnica punktów mocowania [mm]:
16,5
Warunki:
nowy
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
oferty specjalne
bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Zapytania i opinie dotyczące Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 47103?
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Formularz kontaktowy
FEBI BILSTEIN 47103: Oceny i opinie o produktach
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
FEBI BILSTEIN 47103 Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 110N, 445 [mm], z obu stron Długość: 445[mm], Skok: 175[mm], Długość obudowy: 238[mm] do Twojego samochodu