Wróć
Kraj
Wróć
Moje samochody
-
Części zamienne do Twojego samochodu
Strona zabudowy: | po stronie pasażera |
Kolor: | Niebieski |
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
Liczba zestyków: | 8 |
Ciężar [kg]: | 0,11 |
Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
Warunki: | nowy |
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Modele samochodów | Mitsubishi Carisma DAO |
Silniki | 1.3; 1.3 16V; 1.6; 1.8 GDI; 1.9 DI-D; 2.0 16V GT EVO VI/VII; 1.8 16V GDI; 1.8; 1.9 TD |
Moc silnika (KM) | 75-280 KM |
Moc (kilowaty) | 55-206 kW |
Rok produkcji | 1996-2006 |
Numer artykułu producenta | 37SKV443 |
Numer(-y) części OE | MR792852 |
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
ESEN SKV 37SKV443 Przełącznik, podnośnik szyby po stronie pasażera Liczba zestyków: 8-biegunowy do Twojego samochodu