BILSTEIN - B12 Pro-Kit 46-189943 Zestaw zawieszenia, sprężyny żrubowe / amortyzatory do Golf 1 Cabrio
Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie gazu |
Linia produktów: | - B12 Pro-Kit |
Warunki: | nowy |
-
Atrakcyjne ceny
Kupuj tam, gdzie są okazje! Oferujemy:
- duży wybór produktów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach
- oferty specjalne
- bezpłatną dostawę na zamówienia powyżej pewnej kwoty
-
Szybka dostawa
Musisz pilnie naprawić swój samochód? Błyskawicznie zdobądź potrzebne części. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce dostaw.
-
Łatwy zwrot lub wymiana
Możesz w łatwy sposób wymienić produkt na inny lub zwrócić go do naszego magazynu w ciągu standardowego okresu zwrotu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i warunkach zwrotu i wymiany. Masz również możliwość przedłużenia standardowego terminu zwrotu z 14 do 100 dni dzięki opcji „Bezpieczne Zamówienie”.
-
Profesjonalna pomoc
Masz pytania na temat produktu lub zamówienia? Możesz znaleźć odpowiedzi tutaj lub skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta za pomocą dogodnego dla Ciebie kanału komunikacji.
Produkty z kategorii Zestaw zawieszenia, sprężyny żrubowe / amortyzatory BILSTEIN 46-189943 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Golf 1 Cabrio |
Silniki | 1.6; 1.8; 1.5 |
Moc silnika (KM) | 70-112 ZS |
Moc (kilowaty) | 51-82 kW |
Rok produkcji | 1979-1993 |
Numer artykułu producenta | 46-189943 |
Numer(-y) części OE |
- EHRENREICH: E90-85-032-02-22
- EIBACH: E90-85-032-02-22
Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące towaru! Rozpatrzymy wszystkie pytanie dotyczące naszych części zapasowych. Obsługa klienta autoczescionline24.pl
Podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami
Nasi klienci przeglądali także
BILSTEIN 46-189943 Zestaw zawieszenia, sprężyny żrubowe / amortyzatory do Twojego samochodu